Підсумки 1-го засідання загальноуніверситетської експертної комісії

Автор: Микитенко Павло. Posted in Новини

26 травня відбулось засідання загальноуніверситетської експертної комісії з оцінювання діяльності викладачів, кафедр та факультетів за 2015-2016 н.р. На засіданні доповідали доктор педагогічних наук, професор Сергієнко В.П. - заступник голови комісії, про "Результати моніторингу діяльності викладачів та структурних підрозділів університету" та голова студентської ради університету Левицький Лев, про "Участь студентів у рейтинговому оцінюванні діяльності викладачів і структурних підрозділів".  В ході обговорень, комісією були вирішені дискусійні питання та прийняті рішення засідання загальноуніверситетської експертної комісії з оцінювання діяльності викладачів, кафедр та факультетів за 2015-2016 н.р. (Ознайомитись з рішеннями>>). А також для перевірки достовірності результатів рейтингового оцінювання було сформовано робочі групи, зі складом яких можна ознайомитись у додатку 1.