Опитування учасників освітнього процесу щодо ОП 052 Політологія ОР Доктор філософії

Posted in Новини

Центром моніторингу якості освіти спільно з кафедрою політичних наук ННІ права та політології було проведено опитування серед учасників освітнього процесу щодо якості ОП 052 Політологія ОР Доктор філософії. У ньому взяли участь здобувачі та здобувачки освіти, випускники, науково-педагогічні працівники (НПП) та роботодавці.

Здобувачі освіти високо оцінили якість викладання дисциплін на освітній програмі: її змістовне наповнення, методи викладання, міждисциплінарні елементи у викладанні, а також, інформаційну, консультативну, соціальну, освітню і організаційну підтримки.

100% випускників вважають, що рівень знань і компетенцій, отриманих в університеті, є достатнім для  подальшого кар’єрного зростання.75% респондентів уже працюють за фахом, а 25% - збираються працювати за спорідненою спеціальністю.

100% опитаних науково-педагогічних працівників зазначили, що повністю дотримуються принципів академічної доброчесності в процесі викладацької та наукової роботи і вважають, що сучасний ринок праці  потребує  фахівців, які навчаються за ОП 052 Політологія  третього рівня вищої освіти Доктор філософії.

66,7% роботодавців оцінюють якість підготовки фахівців в УДУ як високу та 33,3% - як достатню. 100% опитаних вважають, що освітня програма 052 Політологія третього рівня вищої освіти відповідає вимогам ринку праці.

З результатами опитування можна ознайомитись за посиланням: Загальний звіт про опитування учасників освітнього процесу щодо ОП 052 Політологія ОР Доктор філософії